Pogoda

°F | °C
Invalid Location Provided
Opis Hotelu PDF Drukuj Email

hp1Hotel Maria w Strzelinie pod Wrocławiem to miejsce wyjątkowe. Obiekt  położony jest na porośniętym starodrzewiem Wzgórzu Parkowym. Oryginalna bryła architektoniczna hotelu z wieloma tarasami i wieżyczkami doskonale wkomponowuje się w otoczenie, nadając miejscu kameralny    klimat, sprzyjający wypoczynkowi i spotkaniom w atmosferze relaksu i odprężenia.  

bankietowa5

Hotel Maria oferuje Państwu 70 miejsc noclegowych w w  pokojach jedno-, dwu- i  trzyosobowych  oraz imponujących rozmiarów apartament w cenach znacznie niższych niż w pobliskim Wrocławiu, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu usług (telewizja satelitarna, telefon, parking, obsługa kart płatniczych, internet Wi-Fi). Część pokoi  posiada balkoniki i tarasy, z których roztacza się wspaniały widok na park. Hotel dysponuje również kilkoma salami bankietowymi oraz szkoleniowymi różnych rozmiarów.
Panoramę okolicy podziwiać można z wieży  hotelowej, a także z pokoju  usytuowanego w niższej wieżyczce.

pokojdwuosobowydeluxeW hotelu znajduje się stylowa restauracja  ze wspaniałym tarasem oraz Parkowy Klub Muzyczny gdzie regularnie odbywają się koncerty jazzowe i  rockowe. Klub mieści się w oryginalnym Pubie czynnym w weekendy do późnych godzin nocnych, gdzie serwowane są nietypowe piwa z różnych stron świata oraz wyszukane drinki.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy, mówiący biegle po angielsku i niemiecku, gwarantują profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. W kompleksie Hotelu Maria regularnie odbywają się konferencje, szkolenia, przyjęcia weselne. Wyjątkową popularnością cieszą się imprezy integracyjne i ogniska organizowane przez firmy w pobliżu hotelu, w otoczeniu olbrzymich wiekowych dębów, klonów i akacji. W trakcie tych imprez serwowane są tradycyjne dania kuchni staropolskiej, wyborne wódki i zimne piwo.

Zachęcając do odwiedzenia Hotelu Maria, zapewniamy dołożyć wszelkich starań aby poczuli  Państwo tutaj smak prawdziwej, polskiej gościnności.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

h8